Science Without Borders Fotoğraf Yarışması son katılım tarihi 20 Nisan 2020’dir. Fotoğraf yarışmasına katılım ücretsizdir.

Amaç

Sınır Tanımayan Bilim® Yarışması, öğrencileri dünyanın okyanuslarını ve su kaynaklarını koruma, ve geri dönüşüm ihtiyacını teşvik etmek amaçlı uluslararası bir sanat yarışmasıdır.

Konu

Bu yılki Sınır Tanımayan Bilim® Yarışması’nın teması Take Action: Conserve Coral Reefs. Tüm dünyada mercan kayalıkları, hem doğal hem de insan yapımı çeşitli faktörler tarafından hızla azalmakta ve tehdit altındadır. Onları kurtarmak için hiçbir şey yapılmazsa, yüzyılın sonuna kadar birçok mercan kayalığı işleyen ekosistemler olarak var olmayacak. Bu yılki yarışma için Khaled bin Sultan Living Oceans Foundation, öğrencilerin sanatsal yeteneklerini, mercanları korumak için yapılabilecek bir veya daha fazla eylemi gösteren bir sanat eseri yaratmak için kullanmalarını istiyor.

Ödüller

Yarışmacı kazananlara verilen ödüller aşağıdaki gibidir:
1- 500 $
2- 350 $
3- 200 $

Detay ve katılım için tıklayınız…

Bu yazı Yarışma: Science Without Borders Fotoğraf Yarışması başlığı ile 66pixel.com sitesinde yayınlanmıştır: 66Pixel Fotoğrafçılık ve Teknoloji Sitesi